Formularz Bieg Rodzinny NA START – [test]

Imię i nazwisko mamy

Adres email mamy

Imię i nazwisko taty

Adres email taty

Imię dziecka I

Imię dziecka II

Imię dziecka III

Imię dziecka IV

Każda rodzina może wziąć udział w MAKSYMALNIE DWÓCH BIEGACH.
Proszę zaznaczyć wybrane opcje:

UWAGA! Aby możliwe było przetwarzanie Państwa danych oraz komunikacja drogą elektroniczną zgodnie z obowiązującymi przepisami, konieczne jest udzielenie zgody w poniższych punktach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Żywioły mieszczącą się w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 42/9. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, związanych z oferowaniem usług edukacyjnych i szkoleniowych. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo dostępu do nich, ich poprawienia i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej na temat usług edukacyjnych oferowanych przez Fundację Żywioły mieszczącej się w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 42/9.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Biegu Rodziny na Start i akceptuje wszystkie zawarte w nim warunki.