Formularz zdrowe ciacho [TEST]

Legal cakes Łódź
Pączek i Spółka
TAKŻETEGO
wege bistro
Dance Hope
JUPI PARK
Sukcesja
Hair Design Katarzyna Dziubek
Socatots
Fizjo TiM
Tkalnia Zagadek
Burda Książki
Anna Lewandowska Foods by Ann
Jungle Gym Centrum Sportu
Mrs Sporty Łódź Górna
Malwina Rogoś MakeUp

Imię i nazwisko twórcy ciasta

Email twórcy ciasta

Nazwa ciasta

Skład

UWAGA! Aby możliwe było przetwarzanie Państwa danych oraz komunikacja drogą elektroniczną zgodnie z obowiązującymi przepisami, konieczne jest udzielenie zgody w poniższych punktach.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Konkursu na Zdrowe Ciacho i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Żywioły mieszczącą się w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 42/9. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, związanych z oferowaniem usług edukacyjnych i szkoleniowych. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo dostępu do nich, ich poprawianie i usunięcie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej na temat usług edukacyjnych oferowanych przez Fundację Żywioły mieszczącej się w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 42/9.