Nieobecni ojcowie, nadopiekuńcze matki – mity czy rzeczywistość?

Warsztaty tylko dla ojców

GDZIE: Aula Jana Pawła II, Szkoła Salezjańska, ul. Wodna 34

KIEDY: 28 marca 2018, godz. 19:30

TEMAT: „Nieobecni ojcowie, nadopiekuńcze matki – mity czy rzeczywistość?”

- czy nadopiekuńczość jest problemem realnym?

- jeśli tak, jakie są jej przyczyny i skutki?

- jak nieobecność ojca – faktyczna lub mentalna – wpływa na życie rodziny?

- jak sobie z tymi wyzwaniami poradzić?

Warsztaty poprowadzi Janusz Wardak - od 23 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 2 do 21 lat. Jeden z założycieli i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna.  Autor wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu. Przez 8 ostatnich lat był dyrektorem i wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” w Warszawie. Aktualnie jest niezależnym doradcą edukacyjnym.

man-863085_1920